Witamy na naszej stronie internetowej!

 

Old Dogz jest zdecydowanie największą gildią zrzeszającą polskich graczy na serwerze Draenor oraz prawdopodobnie jedną z największych takich gildii w Europie.


Istniejemy nieprzerwanie od tieru 10 (ICC) - w tym czasie przechodziliśmy przez wszelkie możliwe zawirowania, zmiany składu, reorganizacje a nawet zmianę frakcji (zaczynaliśmy grę po niebieskiej stronie mocy). Przez te lata zebraliśmy razem wiele gildii z różnych realmów i o różnym charakterze. Husaria, Neverending Progress, Guardians of Poland, Paranoia i wiele mniejszych grup przyłączyło się do nas, razem tworząc niepowtarzalne, aktywne i prężnie rozwijające się środowisko. W Mists of Pandaria jednocześnie rajdowało u nas aż pięć niezależnych grup - każda z innymi celami w grze, oczekiwaniami i organizacją.


Wszystkich tych ludzi łączy wspólna gra i pasja jaką jest World of Warcraft oraz przekonanie, że każdy powinien mieć okazję do grania na takim poziomie, jaki go satysfakcjonuje: od weekendowego casual runu przy piwku, aż do semi-hardcorowego progresowego grania, nastawionego na rywalizację i coraz lepsze wyniki. Ta różnorodność graczy i grup sprawdza się u nas bardzo dobrze: utrzymywaliśmy od wielu Tierów wysoką pozycję wśród grup 10-man na aktywnym rajdowo serwerze, jakim jest Draenor, oferując jednocześnie możliwość grania we własnym tempie graczom mniej doświadczonym.

 

Zmiany, jakie przyniósł WoD i Legion, okazały się brzemienne w skutkach dla gildii. Nie gramy już progresowo, nie ścigamy się o miejsce na polskiej scenie rajdowej, obecnie nasze cele są dużo prostsze: wspólna gra w gronie znajomych ludzi na casualowych zasadach, ale na najwyższym poziomie trudności (Mythic), o ile jest to aktualnie możliwe. Organizujemy też weekendowe rajdy "Fun Run" dla altów i osób co nie grają często, pozwalające ubrać się i poznać trochę ludzi z gildii. Serdecznie zapraszamy wszystkich!